Meie pere tulemusrikas 2016. aasta!

img_9360

4. veebruaril toimus Kelgukoerte Klubi Baltosport 5. sünnipäeva pidu Raplamaal Krantsi Kõrtsis. Selline üritus on saanud traditsiooniks – iga aasta alguses saadakse kokku, et tähistada, teha tagasivaade möödunud aastale ning mõelda, kuidas liikuda edasi. Lisaks on kombeks saanud autasustada läinud aasta parimaid sportlasi, nii ka sel korral. Eraldi tunnustatakse noorsportlasi ja täiskasvanuid. Möödunud nädalavahetusel toimunud peo tegi eriliseks see, et klubi tähistas oma esimest juubelit.

Meie perel oli Aasta Baltosportlase  konkursist sel aastal kõva noos saada. Möödunud aastal sai tublisti võistlemas käidud ja trenni tehtud. Oma esimese võistlushooaja tegi meie oma kasvandik Hendra Argentum ehk Genka, kes sai võistluskogemuse näol „käpa valgeks“ nii koerakrossis kui tõukerattaveos. Veel liitus 2016. Aasta suvel meie perega 4-aastane saksa lühikarvaline linnukoer  Jäljekütt Gilbert, kes tegi meiega kaasa kõik sügisesed võistlused ning tõestas end igati tubli jooksukoerana. Meie pere noorimad, Hendrik ja Randel, käisid samuti kaasas enamikel võistlustel ning kogusid sellega märkimisväärsed punktid noorsportlaste arvestuses!

2w7a3813

Igal aastal seda ei juhtu, et kaks inimest koguksid täpselt sama arvu punkte, aga sel korral oli nii ja seoses sellega anti välja 10 parima asemel 11 karikat! Marit, kes pidi jalavigastuse tõttu 2015.a hooaja üldse vahele jätma, oli sel aastal nii agar, et võitles endale välja 246 punktiga tubli 9. koha. Marit oli üks kahest naisest, kes sel aastal üldse meeste vahele parima 11 hulka kuulus.
Aigar, kes on jooksmises kõvasid edusamme treeningutega teinud, sai uhke 4. koha, kaotades vaid mõne punktiga 3. kohale!
Pere pesamunad jooksid endale 1. ja 3. koha. Ehk siis Hendrik lõi enda eelmiste hooaegade punktisummat kõvasti ja sai auväärse esimese koha ning Randel, kes eelmisel hooajal sai 4. koha, tõestas end tubli jooksupoisina ja tõusis sel korral 3. kohale!

Täname Baltosporti tunnustuse eest ning jätkame ettevalmistusi uueks hooajaks! Aitäh Andrusele ilusate piltide eest 🙂