Kenneli kokkutulek

29. mail said kokku kennel Hendra ja kennel Hellerkantri järglased. Üritus toimus Käbiküla külaplatsil Raplamaal, kuhu koguneti pärastlõunal, et koos mõnusalt aega veeta. Kuna meie kennel on veel väga noor, olid põhilised osalejad Hellerkantri koerte omanikud oma neljajalgsete sõpradega, aga meie kasvandikest said tulla Hendra Rubidium oma peremeestega, Hendra Selenium oma perega ning loomulikult meie oma Genkaga. (Hendra Argentum)
Päeva alustasime näitusekoolitusega, mida viisid läbi Susanna ja Emma. Kõik huvilised said ise koeraga proovida, mis tunne on näituseringis osaleda. Seejärel pakkus Hellerkantri kenneli omanik, Helle Kaljula, head sooja suppi ning meie poolt oli kook ja kringel. Kui kõht oli head ja paremat täis, tegime tutvust ka veospordiga. Kes polnud veel koerale jõudnud vastavat varustust varasemalt soetada, sai seda teha kohapeal.
Pärast näituse -ja veokoolitust korraldasime erinevaid osavusmänge ning külalised vastasid viktoriiniküsimustele. Toimus ka võistlus, kus selgitasime välja tugevaimad koerte süles hoidjad!
Päev lõppes grillides ja niisama juttu vestes.
Tänan kõiki, kes said kohale tulla ja veetsid meiega ühe toreda ja lõbusa pühapäeva!

Koertehoidmis võistlus

DSC_0876DSC_0886

Vasakul fotol: Kristian ja Hendra Rubidium. Paremal fotol:  vasakult Aigar ja Hendra Argentum ning paremal Reijo ja Hendra Selenium

DSC_0938

Kutsikate süles hoidmine

DSC_0988

Püüa pall ämbrisse!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s